Temsilciliklerimiz

OFRU Makalemiz, Pack Converting dergisi 2022/1 93. sayısında yayınlandı

OFRU Makalemiz, Pack Converting dergisi 2022/1 93. sayısında yayınlandı. Makaleyi okumak için tıklayınız...

Devamını Oku >

www.henkel.com

Grace Davison Materials&Packaging Technologies rijit ambalajda Sistiaga firmasının tüm alüminyum kap laklarının portfolyosunu satın alarak market içerisindeki yerini daha da genişletmiştir.

Sistiaga ürünleri 40 yılı aşkın süredir dünya çapında müşterilerine hizmet vermekteydi. Grace alüminyum şişe ve aerosol gibi çok hızlı büyüyen bu sektörlerin ihtiyacını karşılamak için yatırımını bu sektöre yapmıştır.

Başlıca ürünler:

  • Teneke Kutu ve Aerosoller için iç lak: Solventli iç laklar alüminyumu korozif etkiden koruyarak sağlamlığını sağlar. İç laklar konteynırın ömrünü arttırır.
  • Teneke Kutu ve Aerosoller için Basecoat: Sistiga’nın çok amaçlı ve dekoratif basecoatları mürekkepler ve laklara gerekli desteği sağlar.
  • Katlanabilir tüpler için iç lak: Katlanabilir tüpler için spreyle uygulanabilen iç laklar amonyak bazlı agresif kozmetik ürünlerinde etkinliğini ispatlamıştır.
  • Katlanabilir tüpler için Basecoat: Tenekeler için olan basecoat yanında katlanabilir tüpler için basecoatlar mürekkep ve lakların uygulanmasında kritik bir rol oynar.
  • Üstbaskı lakları:  Sistiaga’nın teneke ve tüpler için geniş kapsamlı polyester bazlı üstbaskı lakları müşterinizin marka imajının üst katmanının korunmasını sağlar. Bu vernikler ürünü çizilmelere karşı korurken aynı zamanda bitmiş üründeki mürekkebin etkisini arttırır.