Temsilciliklerimiz

OFRU Makalemiz, Pack Converting dergisi 2022/1 93. sayısında yayınlandı

OFRU Makalemiz, Pack Converting dergisi 2022/1 93. sayısında yayınlandı. Makaleyi okumak için tıklayınız...

Devamını Oku >

 

www.labthinkinternational.com

Labthink Türkiye, ambalaj, yiyecek-içecek, tıbbi cihaz ve ilaç ürünleri, günlük kullanılan kimyasal ürün, baskı/matbaa, yapıştırıcı, otomotiv, petrokimya, biyoteknoloji, inşaat, yeni enerji sektörlerinde ve benzeri sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerine profesyonel danışmanlık hizmetleri, test cihazları, destek hizmetleri ve kalite güvence çözümleri sağlayan uluslararası bir kuruluştur.

Teknolojik yenilikle yönlenen Labthink Instruments, ileri seviye bir araştırma & geliştirme ekibine ve 6,000’den fazla bilimsel kurumsal laboratuar, denetleme kurumu, üniversite ve kurumsal kalite kontrol laboratuarı tarafından tanınan ve yaygın şekilde kullanılan yüzlerce test cihazı ürününe sahiptir.

Labthink Instruments, müşteri odaklı bir kuruluş olarak, müşterilerinin özel talep ettikleri ürünleri günlük olarak tasarlayan ve üreten global bir ürün uyarlama merkezine sahiptir.

Labthink Instruments, kaliteli hizmet sunma kaygısı taşıyan bir şirket olarak, müşterilerine İngilizce, Çince, Fransızca, İspanyolca, Portekizce ve Arapça dahil olmak üzere çeşitli dillerde profesyonel ve hızlı satış öncesi, satış ve satış sonrası hizmetleri sağlayan, kendisini dünya çapında kanıtlamış bir hizmet ekibine, oturmuş ve iyi işleyen bir hizmet sistemine sahiptir.

Şirketin merkezi, Kuzey Amerika Satış Bölümü, Bulut Bazlı Test Laboratuarı ve Kuzey Amerika Müşteri Destek Merkezi ile birlikte Amerika Birleşik Devletleri’nin Massachusetts eyaleti Büyük Boston bölgesindedir. Labthink Instruments ayrıca Brüksel’de bulunan Avrupa Satış Merkezine ve 40’tan fazla ülkede hizmet şubelerine ve ortaklarına da sahiptir.Ürünlerimiz